فروش ویلا شیک شهرک خوشامیان

 فروش ویلا شیک شهرک خوشامیان

فروش ویلا شیک شهرک خوشامیان

متـراژ زمین :360متر
متراژ بنا:  300  متر

قـیـمـت  : هفتصد و پنجاه میلیون

3سال ساخت ، 5 خوابه ، 2 سرویس ، بسیار
زیبا

آدرس :کلارآباد
شهرک خوشامیان

01154601699 ملاک ایرانیان

09359683713محمدی

توضیحات فروش ویلا شیک شهرک خوشامیان :

کِلارآباد یکی از شهرهای استان مازندران در ایران است.

کلارآباد با جمعیت ثابت حدود ۱۰۰۰۰ نقر در شهرستان عباس‌آبادتنکابن و بخش کلارآباد قرار دارد و یکی از مناطق قدیمی، زیبا و پر جاذبه شمال کشور است که در غرب استان مازندران واقع شده است و دارای آب و هوای معتدل خزری است. این شهر در فاصله ۱۹۰ کیلومتری ساری مرکز استان و ۲۱۲ کیلومتر تهران قرار دارد.

جاذبه‌های گردشگری

این شهر از شمال به دریای نیلگون خزر و از جنوب به دامنه‌های سرسبز رشته کوه‌های البرز متصل است که این مواهب طبیعی، زیبایی و جذاین این شهر را دو چندان کرده است. این شهر دارای مبلمان شهری زیبا بوده که در ادوار مختلف به عنوان شهر زیبا و سلامت استان انتخاب گردیده است.

محله‌های کلارآباد

کلارآباد از محله‌های خوشامیان و کلارآباد بالاو کلارآباد پائین و چارز و جیسا و اسپی رود و لاروسر و کیاده تشکیل شده‌است. این شهر توریستی است و دارای دو شهرک توریستی خوشامیان و امیردشت می‌باشد. جمعیت عمده کلارآباد در دو بخش کلارآباد بالا و خوشامیان متمرکز شده‌است. جمعیت این شهر در فصول مختلف سال به ویژه تابستان متغیر بوده و گردشگران بسیاری را در خود جای می‌دهد.

 

Please like & share:

4 Comments

  1. حامد

    در   مي گويد: 

    با عرض سلام
    بنده به دنبال ويلا هستم در شهرك تا ٥٠٠ تومن ولي دنبال شهرك قديمي و اسم و رسم دار هستم. در آگهيتون ١ مورد ويلا در شهرك خوشاميان ديدم اگر امكان داره عكس و اطلاعات چند مورد ويلا يا زمين مناسب برام وايبر يا واتس آپ كنيد. با تشكر
    پيروي هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *