فروش زمین شهرک خوشامیان

کلارآباد

 

4.6$ میلیارد

كد ملك :

 انتخاب

Share

Added to Favorite

Favorite

مساحت

920 متر مربع

Description

فروش زمین شهرک خوشامیان

فروش زمین شهرک خوشامیان

متراژ زمین : 920 متر

قیمت : متری 5 میلیون

آدرس : شهرک خوشامیان بین کلارآباد و شهرک نمک آبرود

تلفن : 09120845771

فروش زمین شهرک خوشامیان

فروش زمین شهرک خوشامیان

توضیحات فروش زمین شهرک خوشامیان:

شهرک خوشامیان به مساحت حدودی 40 هکتار دارای 2فاز میباشد دارای ورودی زیبا با نگهبانی 24 ساعته.شهرک خوشامیان واقع در شهر کلارآباد که:

کِلارآباد یکی از شهرهای استان مازندران در ایران است. مردم آن به زبان مازندرانی فارسی سخن می‌گویند.

کلارآباد با جمعیت ثابت ۶،۲۶۷ نفر در شهرستان عباس‌آباد و بخش کلارآباد قرار دارد و یکی از مناطق قدیمی، زیبا و پرجاذبهٔ شمال کشور است که در غرب استان مازندران واقع شده‌است و دارای آب‌وهوای معتدل خزری است

جاذبه‌های گردشگری

این شهر از شمال به دریای دریای خزر و از جنوب به دامنه‌های سرسبز رشته‌کوه‌های البرز متصل است که این مواهب طبیعی، زیبایی و جذابیت این شهر را دوچندان کرده‌است. این شهر دارای مبلمانِ شهریِ زیبا بوده که در ادوار مختلف به‌عنوان شهر زیبا و سلامت استان انتخاب گردیده‌است.

محله‌های کلارآباد

کلارآباد از محله‌های خوشامیان و کلارآباد بالا و کلارآباد پایین و چارز و جیسا و اسپی‌رود و لاروسر و کیاده تشکیل شده‌است. این شهر توریستی است و دارای دو شهرک توریستیِ خوشامیان و امیردشت می‌باشد. جمعیت عمدهٔ کلارآباد در دو بخش کلارآباد بالا و خوشامیان متمرکز شده‌است. جمعیت این شهر در فصول مختلف سال، به‌ویژه تابستان، متغیر است و گردشگران بسیاری را در خود جای می‌دهد.

بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهر برابر با ۶،۲۶۷ نفر جمعیت بوده است. مردم این شهر به زبان مازندرانی گویش می کنند.

منابع

 

  • نصری اشرافی، جهانگیر (١٣٧٧). واژه نامه بزرگ تبری. به کوشش حسین صمدی و سید کاظم مداح و کریم الله قائمی و علی اصغر یوسفی نیا و محمود داوودی درزی و محمد حسن شکوری و عسکری آقاجانیان میری و ابوالحسن واعظی و ناصر یداللهی و جمشید قائمی و فرهاد صابر و ناعمه پازوکی. تهران: اندیشه پرداز و خانه سبز. ص. صفحه ۳۱ جلد اول.

واژه‌نامه بزرگ تبری، گروه پدید آورندگان به سرپرستی: جهانگیر نصراشرفی و حیسن صمدی، سال 1377، جلد اول، ص 31

 

Please like & share:

ویژگی ها

نقشه املاک

املاک مشابه